Bize Ulaşın

0212 916 1133

Destek Hattı

Misyonumuz


Dijitalleşme sürecinde kullanılan ürün ve hizmetlerin üretilmesi ve bunları globalleştirerek hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak hem de üretimden kaynaklı olumsuz çevresel faktörleri minimuma indirmek en önemli misyonumuzdur.

Dijitalleşme sürecinde kullanılan yazılım ve donanım ürünlerinin önemli bir bölümü yurt dışından ithal edilmektedir. Bu ithalat ülkemizi teknik ve ekonomik olarak dışa bağımlı hale getirmektedir.

Firmamız, Dijitalleşme sürecinde kullanılan ürün ve hizmetlerin yerli kaynaklar aracılığıyla üretilerek millileştirilmesi ve üretilen katma değerli ürünlerin yurt dışı pazarlara hitap ederek ekonomisine katkıda bulunmasını misyon olarak benimsemiştir.


Firmamız, yerli teknoloji sektörünün gelişimine destek vererek, ulusal kapasitemizi artırmayı ve küresel rekabet avantajlarını elde etmeyi hedefliyoruz.

Misyonumuz, sadece kendi sektörümüzde değil, aynı zamanda ülke genelinde dijitalleşme ve teknolojik gelişim konularında öncü bir rol oynamak ve bu alanda örnek bir kuruluş olmaktır. Yerli kaynaklarımızı en etkili şekilde kullanarak, inovasyonu teşvik eden çözümler geliştirmek ve müşterilerimize sürdürülebilir, güvenilir ve yüksek katma değerli ürünler sunmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.

Firmamız, dijitalleşmenin getirdiği fırsatları en iyi şekilde değerlendirirken, toplumsal sorumluluklarımızın bilincinde olarak, teknolojik ilerlemenin ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini dengeli bir şekilde yönetmeye odaklanmaktadır.

Bu doğrultuda, her adımda ülkemizin kalkınmasına ve teknolojik gelişimine katkıda bulunmayı misyon edinmiş bir kuruluş olarak ilerliyoruz.

Dijital dönüşüm yol haritanızı birlikte belirleyelim

SÜRDÜRÜLEBİLİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI İÇİN BİZE ULAŞIN

DDX Analizi ile firmanızın dijital skorunu belirleyin