Bize Ulaşın

0212 916 1133

Destek Hattı

Vizyonumuz


Firmamızın amacı, ülkemizde yer alan nitelikli insan kaynağı tarafından üretilen teknolojik ürünleri kullanarak yurtiçi ve yurtdışı firmalara Dijitalleşme hizmetleri veren uluslararası bir Dijital Dönüşüm firması haline gelmektir.

Ülkemiz inovasyon çalışmaları ve yeni teknolojiler için ihtiyaç duyulan endüstriyel gelişmişlik seviyesine ulaşmış bir ülkedir. Aynı zamanda genç ve nitelikli bir insan kaynağına sahip olmamız bizi güçlü kılan en temel özelliklerimizden biridir. 

OptiMES Yazılım olarak amacımız, ülkemizde yer alan nitelikli insan kaynağı tarafından üretilen teknolojik ürünleri kullanarak fabrikalara Dijitalleşme hizmetleri veren uluslararası bir Dijital Dönüşüm firması haline gelmektir


Firmamız, dijitalleşme sürecinde kullanılan ürün ve hizmetlerin yerli kaynaklarla üretilerek millileştirilmesini benimseyen bir vizyonla hareket etmektedir. Geleceğe dönük olarak, teknik ve ekonomik bağımsızlığı destekleyen, sürdürülebilir ve çevresel etkileri en aza indiren bir dijitalleşme anlayışını vizyon olarak kabul ediyoruz.

Kullanılan yazılım ve donanım ürünlerinin ithalatının azaltılması ve yerli kaynaklar aracılığıyla üretilmesi, sadece ülke ekonomisine değil, aynı zamanda yerli teknoloji sektörünün gelişimine de katkı sağlamak amacındayız.

Dijital dönüşüm yol haritanızı birlikte belirleyelim

SÜRDÜRÜLEBİLİR DİJİTAL DÖNÜŞÜM DANIŞMANLIĞI İÇİN BİZE ULAŞIN

DDX Analizi ile firmanızın dijital skorunu belirleyin